Rozwiązania dla floty elektrycznej

Pozostań w ruchu!

Rozwiązania dla firm kurierskich / zajezdni autobusowych / wypożyczalni samochodów / korporacji taksówkowych

W związku z wprowadzaną w całej Europie rządową polityką ograniczającą stosowanie pojazdów z silnikami spalinowymi na obszarach miejskich, zamiana floty na elektryczną przyniesie same korzyści. Twoja firma będzie nowoczesnym partnerem z minimalnymi kosztami prowadzenia biznesu opartego na EV. Dzięki istniejącej bazie klientów obejmującej ponad 10 000 lokalizacji w tym segmencie rynku w 29 krajach, TSG zajmuje wyjątkową pozycję na rynku, na której możemy pomóc w stopniowym przechodzeniu z tradycyjnych paliw na energię elektryczną dzięki naszym rozwiązaniom obejmującym wiele źródeł energii.

Przystanki autobusoweDepots

Dzięki zmniejszeniu emisji (zarówno spalin jak i hałasu) autobusy elektryczne stają się popularną odpowiedzią na wyzwania związane z mobilnością w miastach. Poznając i rozumiejąc rozkład jazdy, trasy i dzienne dystanse, TSG może stworzyć rozwiązanie elektryfikacyjne dostosowane do każdego zaplecza, które zapewnia optymalne stopniowe przejście z paliwa na energię elektryczną.

Firmy kurierskie

TSG Charge będzie współpracować z Tobą w celu zaprojektowania idealnego rozwiązania, które pozwoli Twojej flocie samochodów dostawczych wrócić do bazy i naładować się w ustalonych godzinach. Możemy pomóc w dostarczeniu inteligentnego rozwiązania, takiego jak dynamiczne zarządzanie obciążeniem, które pomoże ci kontrolować obciążenie elektryczne twojej bazie, szczególnie w miarę wzrostu floty.

Wypożyczalnie samochodów Rental

Inwestując we flotę elektryczną do wynajęcia dla swoich klientów, potrzebujesz inteligentnego rozwiązania, które pozwoli ci zarządzać zarówno obecnymi, jak i przyszłymi potrzebami floty. Należy również rozważyć rozwiązanie dostarczone klientowi końcowemu – kierowcy. Gdzie pobierają opłaty? Jak ładują? TSG ma odpowiedzi na te pytania by ułatwić Ci przejście na EV.

Korporacje taksówkowe

Popraw komfort pracy taksówkarzy dzięki płynniejszej jeździe, mniejszemu hałasowi, większej ilości technologii i szczęśliwszym klientom – Go Electric! TSG będzie z Tobą współpracować, aby zrozumieć schematy pracy zmianowej, Twoją flotę pojazdów i ich specyficzne wymagania dotyczące opłat by zapewnić, że Twoja flota taksówek jest dostępna przez cały czas.