Zapewniamy instalację i serwis ładowarek EV w całej Europie

Tuż za rogiem, wszędzie

Ponieważ sieci ładowania intensywnie inwestują w infrastrukturę w całej Europie, potrzeba partnera serwisowego staje się coraz bardziej powszechna w tej branży. TSG to doświadczona firma zajmująca się konserwacją, w której technicy są strategicznie rozmieszczeni w całej Europie, aby zapewnić, że możemy dotrzymać SLA (Service Level Agreement) w branży w zakresie czasu reakcji i zapewnić wszystkie prace zgodnie z najwyższymi praktykami HSSE (Health Safety Security Environment). TSG oferuje dwa rodzaje poziomów usług w ramach konserwacji ładowarki EV:

1. Konserwacja profilaktyczna - przeglądy, pomiary, aktualizacje oprogramowania
2. Usługi naprawcze - naprawy, wymiany podzespołów, regulacje

Konserwacja profilaktyczna

Niezależnie od tego, czy chcesz utrzymać aktywną sieć ładowarek, najnowsze funkcjonalności, czy też idealny stan urządzeń, posiadanie partnera w zakresie konserwacji zapobiegawczej, takiego jak TSG, ma zasadnicze znaczenie dla doskonałego komfortu kierowców podczas ładowania, a także zapewnienia, że Twoje zasoby będą działać tak długo jak to możliwe.

Usługi naprawcze

TSG od ponad 30 lat buduje jedną z najbardziej wszechstronnych sieci serwisowych w zakresie różnych rodzajów energii w całej Europie. Usługi dostarczane są w krótkim czasie z dbałością o zdrowie i środowisko, aby zapewnić bezpieczeństwo personelu i klientów. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na ładowarki EV, partner taki jak TSG jest niezbędny do zapewnienia wysokiego czasu bezawaryjności sieci i doskonałej obsługi klienta.