Zapewnij Klientom DOŁADOWANIE

Rozwiązania dla sieci handlowych, hoteli i innych

Twój europejski partner w zakresie ładowania publicznego

Zainstalowanie ładowarek w hotelach, restauracjach, stadionach, centrach handlowych, kinach i supermarketach przyczynia się do odegrania kluczowej roli w zaspokojeniu publicznego zapotrzebowania na usługę ładowania pojazdów elektrycznych w całej Europie. TSG zawsze stara się zrozumieć, jakie właściwe rozwiązanie jest wymagane przez Twoją firmę dla konkretnej bazy kierowców pojazdów elektrycznych, dzięki czemu zainstalowana infrastruktura ładowania będzie łatwa w użyciu, popularna i pozytywnie poprawi wizerunek Twojej firmy.

Zostań celem elektrycznej podróży

Wyróżnij swoją markę, popraw jakość obsługi klientów i wyprzedzaj konkurencję, zapewniając możliwości ładowania, podczas gdy klienci korzystają z Twoich innych kluczowych usług. Kierowcy pojazdów elektrycznych kierują się dobrymi wrażeniami z ładowania (czas ładowania, dostępne złącza, ilość ładowarek) – jeśli dobrze trafisz to będą powracać!

FAKT: Kierowcy EV zostają na dłużej!

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem restauracji, supermarketu czy pola golfowego, udowodniono, że klienci, którzy mogą podłączyć się podczas wizyty w Twojej lokalizacji, zostają dłużej i wydają więcej pieniędzy, korzystając z urządzeń do ładowania. Popraw wizerunek swojej firmy i zwiększ przychody, instalując ładowarki. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapytaj TSG!

Niektóre często zadawane pytania dotyczące ładowania publicznego

Czy mogę łatwo zmienić ustawienia systemu po instalacji?

Tak, możesz. Oczywiście sprzęt, połączenie itp. Pozostaną takie same. Ale jeśli wolisz przerwać lub rozpocząć naliczanie opłat za usługę klientom lub jeśli chcesz rozszerzyć usługę o bezpłatne ładowanie tylko dla wybranych odwiedzających, możesz to łatwo zrobić.

Czy ładowarka publiczna jest zawsze usługą płatną?

Nie, nie musi tak być. Od Ciebie zależy, czy chcesz obciążać odwiedzających za ładowanie pojazdu elektrycznego.

Gdzie znajdę informację o lokalizacjach publicznych stacjach ładowania?

W Ustawie o elektromobilności publiczne stacje ładowania nazywane są ogólnodostępnymi stacjami ładowania i pod tym hasłem znajdziesz je w Internecie. Muszą być one zgłaszane do Ewidencji Infrastruktury Paliw Alternatywnych www.eipa.udt.gov.pl, która jest mapą-on line. Możesz korzystać z innych wyszukiwarek typu Google Maps itp. Ogólnodostępne stacje ładowania powinny być dostępne przez całą dobę i posiadać systemy pomiarowe i rozliczeniowe.

Niezależność, największa oferta i zasięg na całym świecie

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojej firmy w zakresie elektromobilności!