Energetyzujemy biura!

Rozwiązania do ładowania w miejscu pracy

Wdrażamy elektryczną przyszłość w miejscach pracy

Im więcej osób wybiera elektromobilność, tym większe będzie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Dla właściciela firmy niezwykle ważne jest oferowanie w miejscu pracy urządzeń do ładowania zarówno dla pracowników, jak i gości. Zarówno płatne jak i bezpłatne. Oto dlaczego:

Zachęcasz do przejścia na EV

Instalując infrastrukturę ładowania w pracy, możesz zachęcić swoich pracowników do przejścia na EV i do bardziej ekologicznego podejścia do pracy, już do początku dnia. Zakończenie pracy z całkowicie naładowanym pojazdem zmniejsza potencjalne problemy z ładowaniem w domu lub na ulicy. Daje to bezcenne poczucie komfortu.

Przyciągnij i zachowaj talenty

Udostępniając punkty ładowania w miejscu pracy okazujesz swoje poparcie dla elektromobilności i czystego transportu. Będziesz w stanie przyciągnąć nowy rodzaj talentów, których pasją są firmy nastawione na ten cel.

Zrównoważona tożsamość

Oferując punkty ładowania zarówno pracownikom, jak i gościom, możesz pokazać swoje zaangażowanie w budowanie zrównoważonej i ekologicznej przyszłości. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom do ładowania dostarczanym przez TSG możesz zbudować portfel rozliczeniowy dla kierowców pojazdów elektrycznych, tak aby mieć pewność, że cała energia jest odpowiednio śledzona i fakturowana.

You are using an outdated browser . Please upgrade your browser to improve your experience.

To upgrade your browser we refer you to:

browsehappy.com Close